14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Kërcënohet gjyqtari i Gjykatës Themelore në Prizren, Gëzim Shehu

Një person ka kërcënuar   gjyqtarin e Gjyaktës Themelore në Prizren, Gëzim Shehu.

I dyshuar e ka kërcënuar gjyqtarin përmes telefonit dhe rrjetit social Facebook.

Zëdhënësi i PK-së në Prizren, Shaban Osmanollaj tha se i dyshuari ka kërcënuar gjyqtarin për një aktgjykim.

“Gjyqtari  kërcënimin e ka denoncuar në polici”, tha Osmanollaj për PrizrenPress.

Sipas tij, policia ka bërë identifikimin e të dyshuarit. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Policia raporton për 54 aksidente e 1893 gjoba brenda 24 orëve

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 54 aksidente trafiku. Fatmirësisht asnjëri aksident nuk rezultoi me fatalitet, por në 26 prej...

Kryeministri Kurti udhëton për në Japoni

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka udhëtuar për në Japoni për të marrë pjesë në ceremoninë shtetërore të varrimit të ish-kryeministrit të...

Lajmet e Fundit