13.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Kilaj premton zgjidhjen e problemeve të qytetarëve

IsniKilaj5-23Kryetari i Komunës së Malishevës, Isni Kilaj, të enjëten, ka dëgjuar nga afër problemet e qytetarëve. Ai në orët e hershme të mëngjesit, ka hapur dyert për t’i degjuar hallet e qytetarëve më të cilët ballafaqohen çdo ditë.

Shqetësimet e qytetarëve edhe në këtë takim ishin kryesisht të njëjtat si çështja socio-ekonomike, dhe infrastruktura rrugore .

Kryetari Kilaj iu ka ofruar mbështetjen e tij të plotë morale si dhe mbështetjen e mundëshme materiale, që mund të ketë komuna. Ai premtoi se do t’i ndihmojë në zgjidhjen e problemeve sicilit qytetarë. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Do të shkoj në shtëpi ta marr Kallashnikovin dhe do t’ju vras të gjithëve”, si u kërcënuan pjesëtarët e KFOR-it

Pjesëtarët e KFOR-it italian janë kërcënuar me vrasje nga dy persona në fshatin Lubiçevë të Prizrenit. Dy të dyshuarit lidhur me rastin tashmë janë prangosur...

“Dashuria e jetës”, momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit

Meritoni dhe Ilnisa, janë dy konkurrentë të formatit ‘BBV3’ të cilët kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë. Edhe pse çifti ka patur ‘ulje dhe...

Lajmet e Fundit