25.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Limaj dhe të tjerët, lirohen nga arresti shtëpiak

FamtiLimaj6-06Fatmir Limaj dhe nëntë ish-bashkëluftëtarët e tij, janë liruar nga arresti shtëpiak. Këtë lajm e ka konfirmuar për ‘Epokën e re’, Tahir Rrecaj, avokat i Limajt.

Fatmir Limaj dhe nëntë ish-bashkëluftëtarët e tij, janë të obliguar që të lajmërohen rregullisht në stacionin më të afërt policor.

Ndërkohë aktgjykimi në rastin “Kleçka” pritet të shpallet në shtator të këtij viti.

Më Shumë

Regjisorja ukrainase takon Kurtin në Prizren: Kryeministri beson në fitoren e Ukrainës

Regjisorja ukrainase, Jeanne Dovhych që u bë lajm para disa ditësh për përvojën e saj me policin kosovar në Aeroportin e Prishtinës, ka përcjellë...

Pamje: Hajnat futen për të plaçkitur në Suharekë teksa familjarët ishin në dasmë

Rexhë Xhakmani nga Sllapuzhani i Suharekës, përmes kamerave në telefon kuptoi se tre keqbërës kanë hyrë në shtëpinë e vëllait të tij. Gëzimin që pati...

Lajmet e Fundit