7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Kjo foshnje lindi në tualetin e aeroplanit

Frontier Airlines ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se një pasagjere në një fluturim të nisur për në Florida, lindi fëmijën me ndihmën e një stjuardeseje.

Linja ajrore tha në një postim në Facebook se fluturimi ishte rrugës për në Orlando, kur një pasagjere nisi të lindte foshnjën.

Kapiteni Chris Nye bëri marrëveshje që avioni të devijohej në Pensacola, ndërsa stjuardesa Diana Giraldo e ndihmoi gruan të lindte në tualetin e pasmë të avionit, transmeton Klankosova.tv.

“I gjithë ekuipazhi bëri vërtet një punë të shkëlqyeshme. I transferova kontrollet dhe detyrat e fluturimit tek oficeri im i parë ndërsa koordinoja diversionin”, tha Nye.

Më Shumë

Punimet në rrugën “De Rada” të Prizrenit, kanë ngjallur reagime te qytetarët

Qytetarët që banojnë në rrugën "De Rada" në Prizren ankohen për pengesat që po u sjell shtrirja e rrjetit të kanalizimit në këtë rrugë.   Sipas...

Daja pas humbjes nga Drita: Po kemi probleme fizike, s’e kemi gjysmën e ekipit

Ilir Daja e ka komentuar humbjen e sotme të Ballkanit nga Drita, e cila iu afrua liderit në vetëm katër pikë, ndërsa Llapi me...

Lajmet e Fundit