14.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Komuna e Prizrenit anulon aktivitetet inauguruese për shkak tërmetit në Shqipëri

Për shkak të situatës aktuale nga tërmeti në Shqipëri ku janë shkaktuar dëme të mëdha, Komuna e Prizrenit sot i ka anuluar të gjitha aktivitetet inaguruese, dhe është përqendruar për të ofruar ndihmë në qytetet të dëmtuara nga tërmeti.

Me këtë rast, ju njoftojmë se përurimi i objektit shkollor në fshatin Lukinjë të Hasit, i paraparë të bëhet sot në ora 11:00, është shtyrë për një datë tjetër.

Më Shumë

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Një burrë me gjashtë gra thotë se ka në plan të bëjë fëmijë me secilën prej tyre nëpërmjet nënave surrogate në mënyrë që asnjëra...

Arrestohet një person i kërkuar në Randobravë të Prizrenit

Një person i kërkuar është arrestuar në fshatin Randobravë të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. Ai është dërguar në burgun e...

Lajmet e Fundit