13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Koordinatori Hoti takohet me drejtorët e shkollave të Rahovecit

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Kosovës, Rexhep Hoti, ka takuar sot drejtorët e shkollave dhe stafin e Drejtorisë së Arsimit dhe Kulturës nga Komuna e Rahovecit.

Sipas Hotit, këta njerëz janë meritorë për çdo sukses të arritur në gara, njofton Klan Kosova.

“Në takim me drejtorët e shkollave dhe stafin e Drejtorisë së Arsimit dhe Kulturës nga Komuna e Rahovecit. Këta njerëz janë meritorë për çdo sukses të arritur në gara. Janë ata që meritojnë respekt e nderime pa fund”.

Më Shumë

Apeli ia kthen në gjobë dënimin me burgim inspektorit të ndërtimit nga Prizreni

Inspektorit të ndërtimit nga Prizreni, Nexhemdin Musliut dënimi me burg i është zëvëndësuar në dënim me gjobë nga Gjykata e Apelit. “Ndryshohet aktgjykimi i Gjykatës...

Mot me vranësira sot, parashihen edhe reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit për sot dhe ditët e tjera të kësaj jave. “E martë- Mot me vranësira të...

Lajmet e Fundit