10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Korab Shaqiri e quan Tunën ‘e paturp’

Korab Shaqiri-Tuna“Sa herë ke kënduar “në vendin tënd” (në Shkup)? ASNJËHERË!!! IK se na prishe muzikën, e PATURP’”, ishin këto fjalët të cilat këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri, ia ka drejtuar Altuna Sejdiut, në postimin e tij në Facebook.

E gjithë kjo vjen pas publikimit të këngës, një bashkëpunim i Tunes me Getin, këngë kjo, në të cilën Tuna vazhdon me provokimet e saj, e duke mos e lënë anash edhe ‘zogun’ e saj.

E kjo gjë, duket se e ka nervozuar shumë Shaqirin, pasi sipas tij, ajo po e prish muzikën.

Më Shumë

Luizi rrëfen 4 sekretet e jetës së tij

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Gjermania dërgon tanke Leopard në Ukrainë

Ngarkesa e parë e tankeve Leopard 2 nga Gjermania është dërguar në Ukrainë, tha ministria gjermane e Mbrojtjes. 18 tanke luftarake kryesore të fundit u...

Babait

Lajmet e Fundit