10.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Kreu i Malishevës në Tiranë për 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Kryetari i Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati me ftesë të kreut të Tiranës, Erion Veliaj ka marrë pjesë në festën e 28 Nëntorit në Tiranë.

Përmes një postimi në Facebook, Kastrati e ka quajtur kryeqendrën shqiptare Tiranën si qytetin e bukur, duke thënë se në Tiranë ,ka shkuar me ftesë të kryetarit Erion Veliaj, për të festuar gjithë bashkë, 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

“Në Tiranën e bukur, me ftesë të kryetarit Erion Veliaj, për të festuar gjithë bashkë, 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. GËZUAR!”, ka shkruar Kastrati.

Më Shumë

Shtohen rastet e plaçkitjeve në Rahovec, Latifi kërkon të rritet prezenca e ekipeve patrulluese policore

Rastet e fundit të plaçkitjeve, rrahjeve dhe gjuajtjeve me armë nga disa ekipe grabitësish në fshatrat e Rahovecit, kanë ngritur shqetësim te qytetarët në...

Hoxha: Mosmbajtja e seancave të Asamblesë, shumë e dëmshme për Prizrenin

Ish-drejtori i Drejtorisë sw Punës dhe Mirëqenies Sociale në Prizren, Edmond Hoxha ka shprehur mendimin se mosmbajtja e seancave të planifikuara mujore të Asamblesë...

Dashuri e herezi

Lajmet e Fundit