18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kryetari i AAK-së në Prizren paralajmëron publikimin e skandaleve të pushtetit lokal

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në degën e Prizrenit, Besnik Krasniqi, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka paralajmëruar se javët dhe muajt në vazhdim do të jenë të vështira për pushtetin lokal në këtë komunë.

Sipas tij, qytetarët gjatë kësaj periudhe do të informohen për skandalet dhe dështimet e këtij pushteti.

Krahas kësaj, ai ka theksuar se do të prezantohen edhe alternativat, vizioni dhe ekipi profesional i AAK-së si alternativë për qeverisjen në Prizren.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Kryeministri Kurti mori pjesë në mbledhjen komemorative në nderim të veprimtarit dhe të burgosurit politik, Afrim Morina

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori sot pjesë në mbledhjen komemorative të organizuar në nderim të aktivistit dhe të burgosurit politik, dhe...

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

Lajmet e Fundit