12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Kryetari i Suharekës viziton portierin Stivi Frashëri, pas lirimit nga spitali

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj dhe presidenti i klubit “Ballkani”, Arsim Kabashi kanë vizituar portierin Stivi Frashëri, pas lirimit nga spitali.

“Secili qytetar në Komunën e Suharekës, secili tifoz i Xhebrailave, dhe secili sportdashës është sonte me Stivin”, ka shkruar Muharremaj./ PrizrenPress.com

May be an image of 3 people, people sitting and indoor

Më Shumë

Totaj shpreh ngushëllime për vdekjen tragjike të futbollistit të Trepçës ’89

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur ngushëllimet e tij klubit Trepça 89, familjes dhe shokëve të futbollistit të ri nga Mitrovica,...

Vëllaznimi shënon fitore të madhe kundër Ponte Prizrenit

Vëllaznimi ka shënuar fitore shumë të vlefshme, duke mundur Ponte Prizrenin me rezultat 74:66 (18:17, 21:9, 18:24, 17:16), në xhiron e 13-të të Prince...

Lajmet e Fundit