19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Kurti tregon se a do t’i rrisë sërish flokët

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në një intervistë për Radio Kosova 1, ka folur për tema të ndryshme, duke përfshirë edhe fëmijërinë e tij.

Ai foli edhe për shijet muzikore, duke thënë se ato kanë ndryshuar në periudha të ndryshme, përcjell Klankosova.tv.

Kryeministri Kurti gjithashtu u pyet nëse do t’i rrisë sërish flokët, ku u përgjigj se nuk beson që do ta bëjë një gjë të tillë.

“Nuk besoj, kur më kujtohet e kaluara”, është shprehur Kurti.

.

.

Më Shumë

63 vjet nga vdekja e Ahmet Zogut – si u bë mbret dhe si iku nga Shqipëria!

Ahmet Zogu u lind në Burgajet të Matit, më 8 tetor 1895. Ishte politikan shqiptar, ministër i Brendshëm (30 janar, 1920 – 14 nëntor,...

Italia me pesë skuadra në Champions, mjafton vetëm një kombinim për t’u zyrtarizuar

Italia vijon të kryesojë renditjen e kampionateve elitare të Europës dhe mesjava në kompeticionet europiane, thelloi edhe më shumë diferencën me Gjermaninë ndjekëse. Madje,...

Lajmet e Fundit