8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Rrahje në Konjushë të Hasit

Një person në fshatin Konjushë të Hasit është sulmuar nga katër persona.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se sulmi ka ardhur pas një mosmarrëveshje.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

” Viktima mashkull kosovar ka informuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga katër të dyshuar meshkuj kosovarë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

======================================================
Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
#quality #contrucion #design #park
www.renelualtahiri.com
+383 44 128 112

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1501 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Kurti: Sakrifica dhe beteja e banorëve të Lubizhdës së Hasit, pjesë e dhimbshme dhe e lavdishme e historisë së popullit tonë

Në 25 vjetorin e rënies së dëshmorëve e martirëve në Lugishtë të Hasit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te varrezat...

Lajmet e Fundit