-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Kush është Arta Bajrami, tregon ajo vetë!

Arta BajramiKëngëtarja e njohur Arta Bajrami e cila ditë më parë erdh në publik shumë më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Në faqen e saj zyrtare ka postuar një tekst ku sqaron shumëçka rreth vetes dhe karrierës së saj.

Në fillim këngëtarja ka shpalosur se si ndjehet për albumin e saj të ri me muzikë popullore. “Albumi im i ri me këngë popullore ‘live’ e pa dritën e diellit dhe reagimet ishin bash sikur e prisja: të ndryshme. Shumica thonë se zëri im përshtatet me këtë mënyrë të këndimit dhe shtojnë se është dashur më herët të bëj një album të tillë, disa janë tepër të befasuar, por u pëlqen ky transformim imi e disa thonë se nuk më shkon fare”, ka shkruar Arta, duke shtuar më tutje edhe për karrierën e saj./tribuna/

Më Shumë

“Mbaroi, kam arritur gjithçka” – Messi flet për herë të parë pas triumfit në Kupën e Botës

Lionel Messi i ka bërë të gjitha. Përveç Kupës së Ligës dhe Kupës së Francës, Lionel Messi ka fituar çdo garë në të cilën...

33 vjet nga nisma për pajtimin e gjaqeve

Më 2 shkurt 1990 me nismën e Anton Çettës nisi në Kosovë aksioni atdhetar e humanitar i faljes së gjaqeve, që mori përmasa të...

Lajmet e Fundit