3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Ky është mëngjesi i “çmendur” i Naomi Campbell

Naomi Campbell është një nga modelet më të famshme në botë.

Shfaqjet e saj në pasarela janë të njohura, por edhe fiksimi i saj me shëndetin dhe fitnesin.

Dëshmi për këtë është një nga videot e fundit që modelja ka publikuar.

Campbell ka vendosur të ndajë me të gjithë ndjekësit rutinën e saj të përditshme sapo të çohet nga shtrati. Modelja nuk ka shpjeguar vetëm procesin e kujdesit të lëkurës në mëngjes, por edhe dietën që ndjek për mëngjes.

Naomi Campbell ha më shumë se 30 pilula për mëngjes çdo mëngjes.

Kur u zbulua rituali i mëngjesit i Naomi Campbell, shumë shikues u çmendën kur zbuluan se çfarë merr modelja për mëngjes. Përveç ngrënies së gjysmë bananeje, Campbell përgatit edhe një smoothie që i jep asaj energji të mjaftueshme për të përballuar ditën.

Përbërësit e kësaj pije thuajse magjike janë:

Qumësht me bazë bimore

Shegë e koncentruar

Pluhur Matcha

Pluhur Baobab

Pluhur artichoke

Kakao pluhur

Pluhur proteinash vegjetale

Pluhur Moringa

Pas përzierjes, Campbell merr më shumë se 30 pilula për ta mbajtur atë të duket rrezatuese si kurrë më parë. Ndër ilaçet natyrale që ajo merr janë: zinku, EHB, hidrastina, vitamina C, farat e papajas, vitamina D, vitamina B12, acetilcisteina, tabletat e qimnonit të zi, multivitamina./prive

Më Shumë

Kurti pranon kërkesën e ambasadorit Hovenier, shtyn vendimin për gjobitje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pranuar kërkesën e ambasadorit amerikan, Jeff Hovenier për shtyrjen e zbatimit të vendimit për gjobitjen e qytetarëve me...

Kurti: Borell hoqi dorë nga propozimi i BE-së për marrëveshjen finale

 Kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se propozimi i përfaqësuesit të lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Josep Borell, që Kosova të mos shqiptojë...

Lajmet e Fundit