7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ky është polici i Kosovës që humbi jetën në Velipojë

Sot në media është raportuar se ka vdekur një 59 vjeçar nga Kosova në plazhin e Velipojës.

Lajmin për vdekjen e kosovarit, Hasan Hysenaj e ka konfirmuar edhe Komuna e Shtimës me një telegram ngushëllimi ku kanë bërë të ditur se i ndjeri ka qenë zyrtar policor.

Komuna e Shtimës shprehë ngushëllime për familjarët, të afërmve, kolegëve të punës dhe miqve të tij.

Njoftimi i plotë:

TELEGRAM NGUSHËLLIMI PËR FAMILJEN E POLICIT HASAN HYSENAJ

Shtime, 22 gusht 2021 – Me keqardhje morëm lajmin për ndarjen nga jeta të zyrtarit policor, Hasan Hysenaj nga fshati Petrovë.

Me këtë rast shprehim ngushëllimet të sinqerta familjarëve, të afërmve, kolegëve të punës dhe miqve të tij!

Do ta kujtojmë përherë Hasan Hysenajn, jetën dhe veprën e tij në shërbim të qytetarëve dhe të shtetit të Kosovës, përkushtimi i pashoq dhe profesionalizmi i lartë, ishin vyrtyt i tij, andaj, kujtimi për të do të jetë i përjetshëm!

Më Shumë

Vëllaznimi shënon fitore të madhe kundër Ponte Prizrenit

Vëllaznimi ka shënuar fitore shumë të vlefshme, duke mundur Ponte Prizrenin me rezultat 74:66 (18:17, 21:9, 18:24, 17:16), në xhiron e 13-të të Prince...

Rexhaj: S’e kemi lënë anash bashkimin kombëtar, por kjo nuk bëhet menjëherë

Arbër Rexhaj, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, ka thënë se partia pjesë e së cilës është ai “asnjëherë nuk e ka lënë anash bashkimin kombëtar”. Ai...

Lajmet e Fundit