18.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Ky pritet të jetë largimi i parë nga Malisheva

Malisheva me trajnerin Bylbyl Sokoli përmbushi pritshmëritë dhe tashmë pritet të ketë ndryshime në ekip për t’u mobilizuar edhe stinorin e ardhshëm.

Faruk Bihorac mund të jetë një nga lojtarët që do të largohet nga Malisheva në këtë afat kalimtar.

Bihorac nuk ishte fare i grumbulluar me ekipin në ndeshjen e fundit dhe tashmë palët mund t’i ndajnë rrugët në verë.

Ai erdhi tek skuadra e Malishevës në muajin janar dhe kishte paraqitje të vazhdueshme,

/GazetaBlic Sport

Komuna e Malishevës e gatshme për procesin e regjistrimit të popullsisë në Kosovë

Sot eshtë mbajtur mbledhja e parë e Komisionit Komunal të Regjistrimit të Popollsisë në Komunën e Malishevës, që kryesohet nga kryetari i Komunës, z....

Çfarë bëri kështu Kida, mahnit me pamjen e re

Kida mahnit me pamjen e re. Kida është njëra ndër artistet që ka ndryshuar më së shumti pamjen. Edhe kësaj radhe, artistja vendosi të bënte një...

Lirikë stine

Lajmet e Fundit