29.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Lana Del Rey paguhet me 2.8 milionë në dasmën e Kim

LLana Del Reyana Del Rey ka qenë këngëtarja femër që çifti Kim dhe Kanye kishin zgjedhur për dasmën e tyre. Ajo është paguar me 2.8 milionë dollarë për performancën e saj nga çifti më i pasur në botë.

Ne fillim u perfol qe Lana Del Rey nuk kishte pranuar ftesen e tyre ne tetor te vitit 2013, por kete fakt ajo e ka pergenjeshtruar vete duke thene para kamerave se nuk eshte e vertete.

Kenga e saj “Young and Beautiful” eshte edhe kenga e preferuar e Kim.

Më Shumë

Ndahet nga jeta poeti Agim Doçi

Poeti i njohur Agim Doçi është ndarë nga jeta mëngjesin e kësaj të hëne. Doçi ndërroi jetë në QSUT, pas një hemorragjie cerebrale. Agim Doçi...

Shorti i vështirë për Llapin në Ligën e Evropës

Nënkampioni i Kosovës, Llapi e ka mësuar kundërshtarin e parë në kualifikimet e Ligës së Evropës. Skuadra e drejtuar do të përballet me skuadrën...

Lajmet e Fundit