13.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

LDK-ja uron qytetarët e Prizrenit

LDK-logo5-23Kryesia e LDK  së, Dega në Prizren, ka uruar të gjithë qytetarët e këtij qyteti.“Urojmë që festat e këtij fundviti të realizojnë aspiratat tona për shtet ligjor dhe demokraci në Kosove”

Viti që po vjen, shpresojmë që do jetë vit më i mire, dhe vit i realizimit të aspiratave tona te përbashkëta për jetë më të mirë’.

Më Shumë

Gresa tregon për gjendjen shëndetësore të babait të saj pasi u godit nga vetura

Një veturë e ka goditur bashkëshortin e këngëtares, Shkurta Fejzës, Hajrush Behlulin. Për gjendjen e tij është deklaruar vajza e tyre, Gresa Behluli, shkruan...

Vdes ish-kryetari i Rahovecit

Ka vdekur ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska. Këtë e ka bërë të ditur kryetari aktual i Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka thënë...

Lajmet e Fundit