1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Lëndohet çiklisti në Prizren, goditet nga një automjet

Një çiklist ka mbetur i lënduar në Prizren pasi u godit nga një automjet, raporton PrizrenPress

Sipas Policisë, viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Rr. Tranzit i Ri, Prizren 10.09.2021 – 17:00. Është arrestuar vozitësi mashkull kosovar, pasi që me automjet nga pa kujdesia ka goditur çiklistin mashkull kosovar. Si pasojë, viktima ka pësuar lëndime dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Shkencëtarët tregojnë formulën ideale për të gjetur partnerin e ëndrrave

Në vitin 1962, 2 shkencëtarë zhvilluan një formulë dashurie, e cila do të ndihmonte që çiftet të jetonin në harmoni të plotë. Formula u...

Lajmet e Fundit