34.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Lëndohet në vendin e punës një person në Suharekë

Një person në Suharekë ka kërkuar ndihmë mjekësor në QKMF, pasi që ishte lënduar në vendin e punës, transmeton PrizrenPress.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit, dhe pas tretmanit mjekësor është liruar.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com

Më Shumë

Lumbardhi me programin veror të filmave mjedisorë pyet “A është ky shansi ynë i fundit?”

Si pjesë e programit të filmit veror 2024, Fondacioni Lumbardhi, në bashkëpunim me Salt, do të shfaqë një përzgjedhje të programit dhjetëvjeçar të filmit ...

Debutimi i Frank Sinatrës më 13 korrik 1939

Së bashku me grupin e Harry James, debutoi me incizimin e tij të parë më 13 korrik 1939, ku më pas u bë shumë...

Lajmet e Fundit