3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Lëndohet një person në vendin e punës në Malishevë

Një person është lënduar në vendin e tij të punës në Malishevë.

Në njoftimin e policisë thuhet se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Rr. Adem Jashari, Malishevë, 25.03.2022 – 16:40. Viktima mashkull kosovar është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, pasi që ishte lënduar në vendin e tij të punës. Njësit përkatës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, thuhet nëe njoftim.

Më Shumë

Arrestohen tre të dyshuar për fajde në Prizren

Tre persona janë arrestuar nga Policia të martën në Prizren, pasi dyshohen për veprën penale “fajde, detyrim, kanosje”. Gjatë bastisjes në banesën dhe veturën e...

Unai Emery kërkon Vedat Muriqin te Aston Villa

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi mund të transferohet në Premier Legue. Ylli dardan po bën një sezon të madh me Mallorca-n në...

Lajmet e Fundit