3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

1 mijë e 828 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 828 gjoba trafiku.

Gjithashtu, janë shqiptuar edhe dy gjoba për mosrespektimin e masave antiCOVID.

Aksidente trafiku kanë ndodhur 20, ndërsa me dëme material 46.

Ndërsa, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 15 persona dhe nëntë të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

U thirr nga Franca në Kupën e Botës, Frankfurt nxjerr në shitje sulmuesin

Do të duhej një ofertë prej 60 milionë euro për ta bërë Eintracht Frankfurt të mendojë për shitjen e Randal Kolo Muani-t, sipas “Sport...

U bë e famshme në 2018-n, zhvishet modelja seksi e Kroacisë (FOTO)

Pasi u bë e famshme në vitin 2018, tifoja më seksi e Kroacisë është zhveshur sërish për Kupën e Botës. Ajo është 30-vjeçarja, Ivana Knoll...

Lajmet e Fundit