5.8 C
Prizren
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Lidhje serioze apo aventurë?

Madonna Timor SteffenMadonna është në një lidhje me balerinin Timor Steffen. Për disa muaj me radhë nuk u fol për marrëdhënie serioze, por si duket gjërat mes çiftit kanë ndryshuar.

Këngëtarja e famshme është habitur dhe ka pëlqyer mënyrën se si mashkulli i saj i ri merret vesh dhe shkon më së miri me të birin Rocco, i lindur nga martesa e saj e shkuar me Guy Ricchie.

“Deri para disa muajsh nuk kishte asnjë gjë serioze, por gjërat kanë ndryshuar dhe janë bërë më serioze. Madonna është shumë e lumtur që Timor shkon shumë mirë me Rocco. Ai po luan një rol të dyjëzuar mes babait dhe mikut më të mirë për djalin, gjë që është shumë e rëndësoshme për këngëtaren, duke qenë se Ricchie nuk është shumë prezent në jetën e Rocco”, ka thënë burimi.

Më Shumë

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Këshilla e Umberto Ecos mbi rëndësinë e leximit të librave

Leximi të zgjat jetën. Ky është mësimi më i madh që na ka lënë Umberto Eco në një rubrikë që nisi në faqen e...

Lajmet e Fundit