25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Lily Allen kërkon me çdo kusht të tërheqë vëmendje

lili1Ajo u zhduk nga skena dhe për pasojë edhe nga mediat rozë për një kohë, pas martesës dhe lindjes së fëmijës së saj.

Por, tashmë Lily Allen është rikthyer.

Dhe, cila është mënyra më e mirë e mundshme për t’u rikthyer sërish në qendër të vëmendjes?

Natyrisht, të zhvishesh.

Këtë gjë ka bërë edhe 29-vjeçarja, e cila ka postuar një video provokuese, ku është pa reçipeta.

Më Shumë

Sot temperatura deri në 33 gradë Celsius, mund të ketë edhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme,të cilat siç thuhet në...

Dogana e Kosovës gjen mallra të fshehura në një automjet në pikën kufitare të Vërmicës

Dogana e Kosovës njofton se ka parandaluar futjen e mallrave të padeklaruara në Pikën Kufitare Vërmicë. “Pas ndalimit të një automjeti, drejtuesi është pyetur nëse...

Lajmet e Fundit