15.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Linjat e shkëlqyera të Danielle Lloyd

Danielle LloydAjo nuk ka qenë kurrë e rezervuar për të treguar hiret e saj.

Këtë gjë Danielle Lloyd e ka bërë edhe këtë radhë, teksa ka postuar disa foto për fansat e vet, vetëm me bikini.

30-vjeçarja është duke pushuar dhe për këtë arsye modelja britanike ka dashur të ndajë me fansat linjat e saj të shkëlqyera.

 

Më Shumë

Rahoveci e bën hapin e parë drejt finales

KH Rahoveci e ka bërë hapin e parë drejt finales së plejofit në Superligën e Kosovës në hendboll. Në “Mizahir Isma”, Rahoveci e mposhti Trepçën...

52 aksidente brenda 24 orëve

19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 33 tjera me dëme materiale janë raportuar brenda 24 orëve. Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 2 mijë e...

Lajmet e Fundit