22.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Lista zgjedhore e AKR-së

AKRAlenaca Kosova e Re (AKR) në Prizren në zgjedhjet e nëntorit do të garojë me 33 kandidatë për Asamblenë Komunale. Bartës i listës zgjedhore do të jetë kandidati për kryetar të Prizrenit, Naser Bresa.

001 BRESA NASER
002 KASTRATI EMINE
003 PERVIZAJ AMANTINA
004 MARKAJ NIKOLL
005 PULAJ AZEM
006 MAQKAJ SELVANA
007 RAKAJ EGZON
008 ALIJA MIRALEM
009 KOVAQI MAJLINDA
010 SMANI ARBEN
011 PAQARIZI HYSEN
012 RASHKAJ HASIME
013 QOVANAJ EGZON
014 THAÇI FEHMI
015 PALUCA GJYLE
016 LALA VALMIRA
017 ROGOVA YMER
018 NINAJ QENDRESA
019 KRYEZI BASHKIM
020 SARAMATI BASHKIM
021 ÇAPËRLLAKU VALENTINA
022 THAQI MERIMAN
023 SHIJAKU/ABAZI SELVIJE
024 THAQI GANI
025 SEHARI BEHAJDIN
026 LUSHAJ FITORE
027 MARALUSHAJ SEJDI
028 SPAHIU AFËRDITA
029 BOJAXHIU BYRHANEDIN
030 SHALA BASHMIR
031 HODAJ SHPRESA
032 GASHI AGIM
033 ÇEJKU BEDRI

Më Shumë

Totaj takon kryetarin e Parlamentit të Landit të Austrisë së Ulët — flasin për zgjerimin e bashkëpunimit kulturor e ekonomik

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot në takim miqësor delegacionin austriak parlamentar të Landit të Austrisë së Ulët (Niederösterreich/Lower Austria), të...

Latifi takon ministren Hajdari, flasin për investimet në Parkun Industrial në Opterushë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është takuar me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, me të cilën ka biseduar për...

Lajmet e Fundit