4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

“Ma ka marrë çikën e po bashkëjetojnë në një vend turistik”, nëna nga Prizreni e denoncon një burrë në Polici

Një nënë në Prizren ka denoncuar një person në Polici, pasi që dyshon se i njëjti ia ka marrë vajzën e mitur dhe po bashkëjeton me të.

Kështu ka bërë të ditur një burim i Gazetës Sinjali në Prokurorinë Themelore të Prizrenit, ku ka njoftuar se nëna e të miturës ka deklaruar se personi i dyshuar po bashkëjeton me vajzën e saj në një vend turistik.

Rasti në Policinë e Kosovës është iniciuar si “bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën 16-vjeç”.

Më Shumë

Hani portokaj e mandarina për seks më të mirë

Një dëshirë e ulët seksuale nuk duhet të shënojë fundin e jetës suaj intime, sepse ka ushqime që ndihmojnë për ta rritur.   Portokajtë kanë shumë...

Makinën e merr uji, babë e bir humbin jetën në Malësinë e Madhe

Një makinë në të cilën po udhëtonin babai dhe dy fëmijët e mitur është marrë nga uji. Ngjarja është shënuar në ujërat e Përroit...

Lajmet e Fundit