22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Mbappe: Nuk do ta gjejë askund atë që kam pasur tek PSG

 

Sulmuesi Kylian Mbappe, i cili luajti këtë të shtunë ndeshjen e tij të fundit me skuadrën franceze PSG-së, pranoi se është i mërzitur për lamtumirën e tij.

Ai ishte i bindur se nuk do ta gjejë të njëjtën gjë në klubin e tij të ardhshëm, por paralajmëron se do të jetë edhe “fantastik”, shkruan klankosova.tv

“Atë që kam pasur këtu nuk do ta gjej askund, por do të kem gjëra të tjera dhe e di që do të jenë gjithashtu fantastike ”, tha lojtari, i cili largohet nga PSG si golashënuesi më i mirë në histori.

Mbappe tha poashtu se “mentaliteti” i tifozëve ka ndryshuar dhe se “çdo ditë më shumë të rinj do të duan të luajnë për PSG”.

Mbetet të shihet nëse javët e ardhshme Mbappe do të prezantohet tek klubi i Real Madridit.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

25 vjetori i çlirimit, Tony Blair mban sot fjalim në Kuvendin e Kosovës

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe gjatë kohës së luftës në Kosovë, Tony Blair, sot do t’u drejtohet me një fjalim deputetëve të Kuvendit të...

Blair: Mbaj mend refugjatët e Kosovës në kampe, më kërkuan ndihmë dhe iu ndihmova, s’pendohem kurrë

Ish-kryeministri britanik, Tony Blair tha në seancën solemne në Kuvendin e Kosovës se 25 vjet pas çlirimit, mbi të gjitha në kujtesën e tij...

Lajmet e Fundit