13.8 C
Prizren
E diel, 1 Tetor, 2023

Mbrëmë i dështoi koncerti në Prishtinë, Unikkatil paralajmëron me e ‘kallë’ Prizrenin

Artistët shqiptarë këtë periudhë po vazhdojnë me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

E mbrëmë rep-artisti shqiptar Unikkatil kishte paraparë të mbante një koncert në Klan Arena, shkruan lajmi.net.

Shkak i numrit të vogël të pjesëmarrësve, artisti nuk doli në skenë dhe koncerti u anulua.

Ndërsa sot reperi me anë të një postimi në Instagram tregoi se sonte do të përformojë në Prizren, ku paralajmëroi se do e ‘kallë’ atje.

 

“Sonte, menzi presim Prizrenin me e kallë”, shkroi ai. /Lajmi.net/

Çfarë bëri kështu Kida, mahnit me pamjen e re

Kida mahnit me pamjen e re. Kida është njëra ndër artistet që ka ndryshuar më së shumti pamjen. Edhe kësaj radhe, artistja vendosi të bënte një...

Prizren, shtyhet gjykimi ndaj të akuzuarit për grabitjen e mbi 13 mijë euro në dy filiale mikro-financiare

Për shkak se gjykata nuk ka prova se të dëmtuarit A.Z. dhe A.F., janë ftuar në mënyrë të rregullt, ka dështuar të mbahet shqyrtimi...

Lajmet e Fundit