25.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Me cilin prej artistëve shqiptar nuk flet Tayna?

Reperja e njohur kosovare, Tayna këtë javë ka qenë pjesë e rubrikës “50 pyetje” në Prive.

Ajo është përgjigjur në shumë pyetje si nga aspekti personal, ashtu edhe nga ai profesional, përcjell Klankosova.tv.

E në pyetjen se me cilin prej artistëve shqiptar nuk flet, ajo dha një përgjigje indirekte, duke dhënë se di të flasë me të gjithë.

“Unë di me fol me krejt. Jeta është e tillë, që ndonjëherë me disa njerëz nuk flet, pastaj pajtohesh, nuk flet prapë, kështuqë nuk kam asgjë personale me askënd, nuk kam as pikë inati me askënd. Ua uroj të gjitha të mirat krejtve”, është shprehur ajo.

Më Shumë

Zelensky ndezë rimeçin mes Usyk dhe Joshuas me mesazhin e tij të fuqishëm

Në ato orë të vetmuara pas dyerve të mbyllura, Oleksandr Usyk është përgatitur për rimeçin me Anthony Joshuan. Që kur u largua nga shtëpia në...

Hajnat vjedhin rreth 28 mijë euro para dhe ari në shtëpitë e tre vëllezërve në Krushë të Vogël

Shtëpitë e tre vëllezërve  kanë qenë cak i hajnave në fshatin Krushë e Vogël të Prizrenit. Ata  brenda pak minutave kanë vjedhur një shumë të...

Lajmet e Fundit