23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

“Me shoqni”, një hit i verës nga Flori dhe Fedi

Me tekst nga Nexhmie Muhaxheri, produksion nga Floriant Salihu dhe video nga Top Studio Production, hit këngëtarët Flori Çoçaj vjen në bashkëpunim me Fedin.

Një këngë verore dhe mjaft e bukur të cilën e kanë titulluar “Me shoqni”.

Një hit i verës vjen pikërisht nga dy emra të njohur tashmë të muzikës derisa Flori po e dëshmon veten edhe si menaxher në pjesën artistike e që po i ecë mjaft mirë.

Më Shumë

Prizren: 3 vëllezërit në dasmë, hajnat “festuan” në shtëpitë e tyre (VIDEO)

  Në Krushë të Vogël të Rahovecit mbrëmë ka ndodhur një vjedhje e rëndë. Hajnat hynë në shtëpitë e tre vëllezërve Hajdari, të cilët bashkë më...

Prizren, 2 vite burgim dhe 2 mijë euro gjobë pasi pranoi se kontrabandoi 30 shtetas sirianë

 Kushtrim Elezkurtaj është dënuar me 2 vite burgim efektiv dhe 2 mijë euro gjobë, pasi e ka pranuar fajësinë se ka kontrabanduar 34 migrantë...

Lajmet e Fundit