13.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

MINUSI I JAVËS NË PRIZREN: Shtimi i numrit të aksidenteve

Numri i aksidenteve të trafikut është rritur gjatë javës në Prizren.

Policia e Kosovës, ka njoftuar gjatë kësaj periudhe kohore kanë ndodhur disa aksidente, ku si rezultat dje humbën jetën tre persona në Zhur.

Nuk kanë munguar shkeljet e këmbësorëve.

Ndërkaq, dje humbën jetën tre persona, babai dhe dy djemtë e tij.

Policia kërkon nga vozitësit që të kenë kujdes në komunikacion. /PrizrenPress.com/

Hajnat vjedhin para në një lokal të Korishës së Prizrenit

Një lokal ka qenë cak i hajnave në fshatin Korishë të Prizrenit. Pronari i lokalit ka deklaruar në polici se hajnat kanë arritur të vjedhin...

Policia gjatë 24 orëve ka shqiptuar 2 mijë e 25 gjoba trafiku

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 2 mijë e 25 gjoba trafiku. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kanë...

Lajmet e Fundit