-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Mjeridon Ninaj nga Hasi gjeti kuletën e tifozit anglez

Gati të gjithë tifozët anglezë u ndan të kënaqur me pritjen në Kosovë, por zor se ndonjëri nga ata ka arsye më shumë për këtë ndjesi se sa, Simon Bruce.

56 vjeçarit i ndodhën dy gjëra interesante, fillimisht të shtunën i humbi kuleta, njofton Klan Kosova.

Të cilën ia gjeti Mjeridon Ninaj, burri nga Hasi i Prizrenit, por që punon në një burektore në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, thotë se njëjtë duhet të veproj secili njeri.

 

 

Më Shumë

PSD sot mban protestë, kërkon dorëheqjen e Kurtit

Partia Socialdemokrate e Kosovës sot organizon protesta kundër Marrëveshjes së Ohrit dhe me kërkesë dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti, njofton Klankosova.tv. Protesta e PSD-së fillon...

Zelensky viziton Khersonin, thotë se gjithçka do të “ndërtohet nga e para”

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka vizituar rajonin jugor Kherson, duke inspektuar infrastrukturën lokale, dhe premtoi se “gjithçka që do të ndërtohet nga zero”, pas...

Lajmet e Fundit