1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

I moshuari seks në park me një vajzë të re

Seks ne parkSeksi në publik kohët e fundit ka marrë përmasa të mëdha, ku në shumë shtet të Evropës janë regjistruar mjaft raste. Rasti më i fundit, flet për një të moshuar dhe një vajzë të re, të cilët po kryenin marrëdhënie seksuale në një park në Senigalia të Italisë.

Mësohet, se një grua e cila kishte nxjerrë për shëtitje fëmijët e saj ka parë çiftin lakuriq në park dhe ka lajmëruar policinë.

Por, deri sa ka mbërritur policia çifti ishte larguar nga parku. Sipas të dhënave, i moshuari kishte paguar një vajzë rome, e cila ishte prostitutë për të shkuar bashkë, por nuk e kanë menduar gjatë se ka qenë ditë dhe vendi që kishin zgjedhur ishte publik.

Një ngjarje tjetër po në Itali

Ndërsa, para disa ditësh një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Itali, ku një çift ka shqetësuar banorët e një zone në Firence, pasi po kryente marrëdhënie seksuale në publik.

Ngjarja ka ndodhur në një park publik në Firence, ku fëmijët që luanin atje janë shqetësuar nga zhurmat që bënte çifti dhe kanë lajmëruar prindërit e tyre.

Më pas prindërit kanë lajmëruar policinë për sjellje të turpshme të çiftit në publik. Pas mbërritjes së policisë atje, ka gjetur një burrë zviceran rreth 49 vjeç dhe një italiane rreth 39 vjeç gjysmëlakuriq. Burri u tha policëve: “Më falni, por problemi është se unë e mora shumë viagra”. Policia i shoqëroi ata të dy në komisariat dhe më pas i la të lirë.

Por, ngjarja nuk mbaron këtu. Policia disa orë më vonë mori një njoftim se një çift ishte duke kryer marrëdhënie seksuale në të njëjtin park në Firence.

Policia shkoi menjëherë atje dhe pa që ishte i njëjti çift që po kryente marrëdhënie seksuale në publik. Atëherë policia ndërhy me dhunë dhe e shoqëroi çiftin në spital. Por, nuk kaloi shumë dhe çifti u zhduk nga dhoma ku ishin shtruar. Atëherë policia dhe mjekët nisën t’i kontrollonin për t’i gjetur dhe i gjetën të mbyllur në një dhomë tualeti. Burri u justifikua sërish duke i thënë se i ka fajet pilula blu.

Më Shumë

Iris Apfel: Dizajnerja amerikane e modës shuhet në moshën 102-vjeçare

Dizajnerja dhe ikona e modës amerikane, Iris Apfel, ka vdekur në moshën 102-vjeçare. E vetë-përshkruara “ylli geriatrik” ishte e njohur për flokët e saj të...

Takimi i fundit me Hanën

Enver Sulaj Hana kishte fshehun fytyrën e përtrime Fresku i vonuem i stinës së gurit Më binte në krye si zjarrmi -si kangë fillimi -si lot zhgënjimi. Pastaj kaluen shumë...

Lajmet e Fundit