7.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Nait Hasani me këpuca në plazh! (Foto)

Nait Hasani me kpuca ne plazh1Nait Hasani, i cili ishte bërë gati të ri-hynte në Kuvendin e Kosovës pasi që fillimisht Azem Syla hoqi dorë nga pozita e deputetit, kurse më pas kryesia e PDK-së nuk ia pranon largimin, ka gjetur kohë të pushojë në bregdetin shqiptar.

Në një fotografi të postuar në Facebook, Hasani shihet i veshur “kallamoq”, por në plazh, që është e pazakontë, transmeton veriu.info.

Atij i mungonte vetëm edhe kravata që ta kompletonte “veshjen” buzë detit. Sigurisht se më pas Hasani është zhveshur për ta shmangur vapën.

Nait Hasani me kpuca ne plazh

Më Shumë

Dëshmitari i radhës përmend këta emra, thotë se ishin drejtues të sulmit të ndodhur më 1998 në Rahovec

  Dëshmitari i 46-të i Zyrës së Prokurorit të Specializuar (ZPS), në gjykimin ndaj Thaçit dhe të tjerëve, ka thënë se drejtues të sulmit të...

33 vjet nga rrëzimi i shtatores së Enver Hoxhës

Para 33 vjetësh, më 20 shkurt 1991, dhjetëra mijëra qytetarë u ngritën për ta shembur simbolin e komunizmit, pak muaj pasi regjimi i vjetër...

Vdekja e një heroi

Lajmet e Fundit