12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Nait Hasani me këpuca në plazh! (Foto)

Nait Hasani me kpuca ne plazh1Nait Hasani, i cili ishte bërë gati të ri-hynte në Kuvendin e Kosovës pasi që fillimisht Azem Syla hoqi dorë nga pozita e deputetit, kurse më pas kryesia e PDK-së nuk ia pranon largimin, ka gjetur kohë të pushojë në bregdetin shqiptar.

Në një fotografi të postuar në Facebook, Hasani shihet i veshur “kallamoq”, por në plazh, që është e pazakontë, transmeton veriu.info.

Atij i mungonte vetëm edhe kravata që ta kompletonte “veshjen” buzë detit. Sigurisht se më pas Hasani është zhveshur për ta shmangur vapën.

Nait Hasani me kpuca ne plazh

Më Shumë

Haaland fiton 426 mijë euro në javë, City dëshiron t’ia rinovojë kontratën dhe ta bëjë lojtarin më të paguar në Angli

Manchester City dëshiron ta bëjë sulmuesin e tij Erling Haaland lojtarin më të paguar në Premier League duke i dhënë atij një pagë prej...

Mot me vranësira sot, parashihen edhe reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit për sot dhe ditët e tjera të kësaj jave. “E martë- Mot me vranësira të...

Lajmet e Fundit