8.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Moti sot me diell dhe vranësira

Sot mban mot me diell dhe vranësira të pakta.

“Në orët e hershme të ditës parashihen ngrica. Minimalet  do të lëvizin ndërmjet -4 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-9 gradë Celsius”, njofton IHMK.

 

Më Shumë

51 aksidente trafiku brenda 24 orëve në Kosovë, një me fatalitet

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se për 24 orë kanë ndodhur 51 aksidente në trafik, njëri prej të cilëve ka qenë me...

Goditet nga vetura burri i Shkurte Fejzës /FOTO

Para pak çastesh një veturë po raportohet se e ka goditur Hajrush Behlulin, bashkëshortin e Shkurte Fejzës. https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ Një fotografi është publikuar nga Indeksonline, ku bashkëshorti...

Lajmet e Fundit