13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Moti sot me diell dhe vranësira

Mot për sot parashihet të jetë me diell dhe vranësira.

Gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes pritet të ketë reshje lokale shiu, të cilat në zona të caktuara pritet të jenë në formë të rrebesheve.

Ka mundësi të ketë ndonjë vetëtimë dhe bubullimë, njofton Meto Kosova.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-31 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të lëvizin prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 19°C.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Liberalizimi i vizave, Kurti: Më shumë qytetarë po kthehen në Kosovë sesa që largohen

Kryeministri i Kosovës, njëherit edhe kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të LV-së ka thënë se prejse ka...

Moti sot i ngrohtë, temperatura deri në 27 gradë

Sot parashihet të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 10 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale...

Lajmet e Fundit