14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Muharremaj: Mbajeni ambientin pastër dhe mos hidhni mbeturina

Kryetari i Suharekës, Bali  Muharremaj, ka treguar se po bëhet pastrimi i hapësirave publike në këtë qytet.

Me këtë rast, Muharremaj, ka apeluar që të mbahet pastër ambienti dhe mos të hidhen mbeturina.

“Pastrimi i ambientit vazhdon në disa hapësira publike në qytet. Mbajeni ambientin pastër dhe mos hudhni mbeturina”, ka shkruar Muharremaj.

Më Shumë

Messi e arrin kuotën e 100 golave me fanellën e Argjentinës

Lionel Messi tani numëron 102 gola me fanellën e kombëtares së tij, Argjentinën. Sulmuesi i Paris Saint-Germain e arriti këtë shifër në orët e hershme...

“Bëni kujdes në dashuri sepse mund të keni konflikte”, parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do t’ju ndryshojnë jetën. Në punë situata...

Lajmet e Fundit