-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Në autostradën “Ibahim Rugova” konfiskohet 1 kg. substancë narkotike

AutostradaPolicia në Prizren ka konfiskuar 1 kg substancë narkotike në në autostradën “Ibahim Rugova”. Dyshohet se substanca është llojit marihuan

“Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit mashkull K/Shqiptar policia ka gjetur dhe ka konfiskuar një sasi substancë, e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, në peshë rreth 1 kg”.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është ndaluar për 48 orë ndërsa vetura i është konfiskuar dhe është dërguar në Drejtorinë Rajonale në Prizren”/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Parandalohet futja e narkotikëve dhe e një telefoni në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Shërbimi Korrektues i Kosovës (SHKK) ka njoftuar se në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, të hënën rreth orës 11 është parandaluar futjen e një...

Enca shfaqet provokuese në pozat në bikini

v Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca arrin që të tërheqë vëmendje në mënyra të ndryshme. Ajo vazhdimisht është e komentuar për postimet në rrjetet sociale...

Lajmet e Fundit