5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Në këtë mënyrë Duda Balje uron Pavarësinë e Kosovës

Sot Kosova po shënon 14 vjetorin e Pavarësisë.

Deputetja Duda Balje, ka uruar më një fotografi pavarësinë duke lënë edhe një porosi që të duhet Kosova.

“Urime përvjetorin shtet i dashur. Duajeni shtetin tuaj si familjen tuaj”, ka shkruar ajo.

Më Shumë

Çeku: Kërcënimet ndaj meje, të nxitura nga mediat që kontrollohen nga Vuçiq

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve në Kosovë, Hajrulla Çeku thotë se kërcënimet me jetë ndaj tij nga serbët, janë nxitur kryesisht nga mediat...

Shtyhet mbledhja e Komisionit për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka marrë vendim që mbledhja të shtyhet pas seances së Kuvendit të Kosovës, ose në një ditë tjetër...

Lajmet e Fundit