12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

“Në Malishevën urbane”, Limaj inspekton punimet në “Sheshin e Dëshmorëve” në Malishevë

Kryetari i Nismës Sociale Demokrate, Fatmir Limaj, ka inspektuar gjatë ditës së sotme punimet në “Sheshin e Dëshmorëve” në Malishevë. Kjo komunë udhëhiqet nga Ekrem Kastrati, i cili vie nga Nisma Social Demokrate.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Malisheva Urbane është njëri nga projektet më madhore të kësaj komune. Ky projekt përfshin sheshin, parkingun nëntokësor dhe pjesët tjera përcjellëse.

Limaj ka falendëruar të gjithë bashkëpuntorët e këtij projekti.

“Progres i jashtëzakonshëm, mirënjohje e veçantë bashkëpunëtorëve në perkushtimin për përfundimit e punimeve në afat rekord”, thuhet në postim.

Postimi i plotë:

Më Shumë

Mbi 2 mijë patentë shofer të konfiskuar për tre muaj: Mbi 5 mijë shoferëve u janë vendosur pikët negative

Policia e Kosovës ka njoftuar se përgjatë periudhës kohore Janar – Mars të vitit 2024, 2mijë e 223 shoferëve u është konfiskuar patentë shoferi. Derisa...

Përfundon zgjedhja e kryetarëve dhe këshillave të bashkësive lokale në Prizren

Pas dy muajsh pune intensive dhe angazhimit të ekipit të kryesuar nga Drejtori i Administratës së Komunës së Prizrenit, Edin Shehu, ka përfunduar me...

Lajmet e Fundit