Fotoja mahnitëse duket se është shkrepur gjatë udhëtimit të saj të fundit në St. Barts në Inditë Perëndimore Franceze.

Fotografitë nga rrjetet sociale tregojnë gjithashtu se bashkëshorti i saj Tom Kaulitz ka shijuar një festë plot argëtim me katër fëmijët e saj dhe vëllain e tij binjak identik dhe shokun e grupit, Bill Kaulitz, 32 vjeç.

Në një grup postimesh në Instagram Stories, bashkëshorti i Heidit ishte pa këmishë teksa ajo u përkul kundër tij.

Prezantuesja e “Making the Cut” shpesh kënaqet me ndarjen e postimeve romantike në rrjetet sociale që përfshijnë bashkëshortin e saj dhe e shtuna nuk ishte përjashtim.

Ajo përdori filtra të fytyrës së kafshëve për të maskuar disa nga aktivitetet e tyre dashurore teksa putheshin dhe përqafoheshin për kamerën.

Modelja dhe kitaristi i Tokio Hotel janë të martuar që nga viti 2019. /Telegrafi/