1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Në Prizren vijnë në jetë 46 fëmijë

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, gjatë pesë ditëve të fundit kanë ardhur në jetë 46 fëmijë, raporton PrizrenPress.

Teuta Gurgushka, udhëheqëse e Maternitetit, ka bërë të ditur se prej këtyre lindjeve 25 janë meshkuj dhe 21 femra.

Më Shumë

50 mijë kosovarë në pritje të pasaportës

Mbi 50 mijë qytetarë kanë aplikuar për t’u pajisur me pasaportë, që nga fundi i shtatorit e deri më tash.Ata nuk kanë arritur të...

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Lajmet e Fundit