8.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Nahit Elshani kryesues i Rahovecit

Nahit Elshani kryesuesNahit Elshani është zgjedhur kryesues i Kuvendit Komunal në Rahovec.

Ai është zgjedhur me shumicë të votave të asambleistëve të PDK-së dhe LDK-së. Ndërkaq, kundërmkandidatja e Elshanit, Florija Boshnjaku nga AAK nuk ka marrë më shumë se 10 vota.

“Do të bashkëpunoj me këshilltarët komunal në interes të qytetarëve të Komunës së Rahovecit”, premtoi Elshani./PrizrenPress.com/

 

 

Më Shumë

Lopez, rrëfim emocional për dashurinë me Affleck

Një rrëfim me lot në sy për marrëdhënien e saj plot ulje-ngritje me bashkëshortin e saj Ben Affleck, sjell Xhenifer Lopez në dokumentarin e...

Osmani: Kosova s’mund të ecë pëpara pa koordinim të ngushtë me aleatët

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një prononcim për media, ka theksuar se Kosova nuk mundet të ecë përpara vetë pa koordinim të ngushtë...

Lajmet e Fundit