18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Nënshkruhet marrëveshja 400 mijë euroshe për ndërtimin e stadiumit në Malishevë

Sipas njoftimit, ky memorandum është nënshkruar në mes kryetarit të Malishevës, Ekrem Kastrati dhe ministrit Hajrulla Çeku, ku investimi pritet të jetë rreth 400 mijë euro.

“E falënderova ministrin Çeku për nënshkrimin e këtij Memorandumi dhe shpreha gatishmërinë tonë që ky bashkëpunim të thellohet edhe më shumë përmes projekteve konkrete”, tha Kastrati.

Më Shumë

Leao iu kërkon falje tifozëve të Juventus-it që e futi fanellën e tyre nën pantallona

Ylli i Milan-it, Rafael Leao, i ka tërbuar tifozët e Juventus-it duke e futur fanellën e tyre nën pantallona. Pas ndeshjes që Milan-i e mposhti...

Horoskopi sot – këto janë shenjat më me fat

Dashi Gjatë kësaj dite do përqendroheni më shumë tek jeta profesionale dhe ajo do marrë një zhvillim që nuk e kishit menduar ndonjëherë. Karriera juaj...

Mona Liza

Lajmet e Fundit