16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Enigmë

Enver Sulaj

Fjalët mbetën dry
Në portën që pret një diell pranvere
Apo një stuhi vjeshte.

Do të qeshësh me veten një ditë
Kur koha do të ndalet edhe për ty:
Në sytha kumbullash
E petale të harlisura.

30 mars 2023

Më Shumë

Krasniqi: Më 5 gusht do të shkruajmë histori

Haxhi “Robin” Krasniqi synon ta jetojë ëndrrën e tij të kamotshme për të boksuar dhe për të fituar në vendin ku i rrahë zemra,...

Shqipe Kastrati dhe Fedi vijnë me “Dy tre javë në vit”, kjo është kënga më e bukur që e keni dëgjuar

“Dy tre javë në vit” është projekti më i ri muzikor i këngëtares së madhe Shqipe Kastrati në bashkëpunim me Fedin. Këngëtarja e mirënjohur e...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit