22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Nicole Richi nuk e do Cameron Diaz

nicol1Ylli i shouve real, Nicole Richie, thuhet se ka probleme me bashkëshortin e saj, I cili është mërzitur nga dietat e çmendura që ajo mban. E, ndonëse burri mërzitet për diçka, ajo shqetësohet për diçka tjeter.

Nicole, është tronditur që kunati I saj, vëllau binjak I bashkëshortit të saj, Benji Madden po del me aktoren Camerone Diaz.,

Thuhet se Nicole e do shumë Benjin, I cili sipas saj është një ‘’djalë I keq’’ me zemër të artë.

Nicole, mendon se aktorja Cameron Diaz nuk është zgjedhja e duhur për Benijin.

Më Shumë

Policia shqipton mbi 1 mijë e 700 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1745 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Moti sot me diell dhe pjesërisht i vranët, temperaturat deri në 32 gradë Celsius

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Lajmet e Fundit