30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Valon Behrami, një jetë mes luksit

berhami me grueMesfushori nga Mitrovica, Valon Behrami, zbulon shtëpinë e tij luksoze, e cila ndodhet Gentelino. Në një intervistë për të përditshmen zvicerane “Blick”, futbollisti i Napolit nuk ka harruar të flasë për të ardhmen e tij.

Ai ka lënë të nënkuptohet se dëshiron që të transferohet tek Interi, pasi do të ishte shumë afër shtëpisë së tij në Zvicër.

Përveç shtëpisë së tij luksoze, Behrami ka zbuluar edhe bashkëshorten bukuroshe dhe vajzën e tyre. /albeu.com/

Më Shumë

95 vite më parë lindi revolucionari argjentinas Ernesto Che Guevara

Sot 95 vite më parë ka lindur revolucionisti dhe autori argjentinas Ernesto (Che) Guevara,  një figurë mjaft e njohur e shekullit XX-të, shkruan KultPlus. Ernesto...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1535 gjoba në trafik.   Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit