8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Një 22 vjeçar tenton t’i japë fund jetës në Prizren

Një 22 vjeçar  ka tentuar  t’i japë fund jetës n? Prizren.

Ai është është dërguar në këtë qendër nga familjarët e tij, pasi i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore.

Viktima kishte konsumuar një sasi të preparateve higjienike (domestos), me qëllim që të kryejë vetëvrasje.

 

 

Policia është njoftuar për rastin nga spitali, me ç’rast kanë dalë në vendin e ngjarjes për të marrë informacionet e para se si ka ndodhur ngjarja.

Me urdhër të Prokurorit të Shtetit, rasti është iniciuar ‘Vetëvrasje në tentativë’ dhe kanë nisur hetimet qe zbardhin motivet dhe rrethanat e rastit.GS

Më Shumë

Një punëtor lëndohet në vendin e punës në Suharekë

Një person është lënduar dje në vendin e tij të punës në Suharekë. Sipas policisë viktima është dërguar për trajtim mjekësor, pasi ishte lënduar në...

Drejtoresha e Arsimit në Prizren mbanë sot konferencë për media

Drejtoresha e Arsimit në Prizren, Luljeta Veselaj-Gutaj, mbanë sot konferencë për media. Konferenca mbahet në orën 15:30, në Drejtorinë Komunale të Arsimit në Prizren. Konferenca mbahet...

Moti sot

Lajmet e Fundit