12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Një 28-vjeçar gjendet pa shenja jete në Duhël të Suharekës

Një 28-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Duhël të Suharekës.

Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Veseli Gashi.

Ai ka thënë se rasti tashmë është iniciuar si “Vdekje e dyshimtë”, dhe kanë nisur hetimet.

“Prokuroria dhe Policia kanë nisur hetimet për një vdekje të dyshimtë në Duhël të Suharekës. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, ka thënë Gashi.

Tutje theksoi se aktualisht është faza fillestare dhe janë në pritje të informacioneve të tjera.

Më Shumë

Ndërron jetë pas atakut kardiak futbollisti 17-vjeçar Erion Kajtazi

Federata e Futbollit e Kosovës me pikëllim të madh e njofton opinionin se sot pas një sulmi kardiak ka ndërruar jetë futbollisti i FC...

Eksperti financiar thotë se dëmi i shkaktuar nga ndërtimi i Shtëpisë së Kulturës në Zhur është rreth 183 mijë euro

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, në gjykimin për korrupsion, eksperti financiar, Hamdi Kastrati ka thënë se dëmi i tërësishëm për katër fazat...

Moti për sot

Moti për sot

Lajmet e Fundit